SAYAÇ

Onlineziyaretci.com adresindeki formu doldurarak sayaç kodu alabilirsiniz.

Onlineblogcu.com adresindeki formu doldurarak aldığınız kodu şablonunuza yerleştirdiğinizde kaç blogcunun blogunuzda olduğunu görebilirsiniz.

 

Uzmanweb.net adresinden de  sayaç alabilirsiniz. Sayaç butonunu tıklayıp yeni sayaç al ile, karşınıza çıkan formu doldurun. Verilen kodu şablonunuza yapıştırdığınızda kaç kişinin blogunuzu ziyaret ettiğini görebilirsiniz.

Geovisit.com adresne üye olarak güzel bir sayaç alabilirsiniz. Singup-register butonuyla forma ulaşabilirsiniz.email adresi ve blog adresinden sonra kullanıcı adı ve şifre girin . bölge seçin ,(Türkiye için İstanbul ) sonra kategori seçin . alt kategoriyi de seçtikten sonra dil seçin, blogunuzun ismini yazın . en son sonda da blogun kısa açıklamasını yapın, Kaydedin.

Verilen kodlardan istediğinizi şablonunuza yapıştırın.geocounter seçerseniz kontrol panelinizden giriş yaparak sayacınızın arka planını kendinize özel bir resim ayarı yapabilirsiniz. Tools butonuna bastığınızda karşınıza çıkan pencerede background’ ın yanındaki klasörü tıklayarak bilgisayarınızdan resim indirebilirsiniz.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !